Contact

SINT-MARTENS-LATEM , Latemstraat 8
alle dagen open : 09u – 12u / 13.30u – 18u
zaterdag, zondag en feestdagen : 10.30u – 18.30u

of op afspraak

Tel 09 335 06 33 – Gsm 0477 48 23 70
info@hores.be

KNOKKE , Zeedijk 697C – Het Zoute 

maandag, donderdag, vrijdag : 10.30u-12.30u / 13.30u -18u         zaterdag, zondag en feestdagen : 10.30u – 18.30u

tijdens vakanties alle dagen open

of op afspraak

Tel 050 61 62 70  –  Gsm 0477 48 23 70                                                info@modus8.be

LET OP:

  • Vanwege de beurs Cocoon is onze galerij in Knokke de weekenden 18-19.11 en 25-26.11 gesloten
Nina Van Den Bosch

Nina Van Den Bosch

Owner

nina@hores.be
Bram de Jonge

Bram de Jonge

Art director

bram@hores.be
Brigitte Pauwels

Brigitte Pauwels

Management assistent

brigitte@hores.be
Justine Van Vreckem

Justine Van Vreckem

Finance + graphic design

justine@hores.be

Beatrijs Verdonck

Beatrijs Verdonck

Sales MOdus 8 + interior

beatrijs@hores.be

Quendrim Zeqiri

Quendrim Zeqiri

Logistics

qendrim@hores.be
Pascale Vandevelde

Pascale Vandevelde

Sales Knokke

pascale@hores.be